Skip to content
Obiad Dziękczynny
Obiad Dziękczynny

Witajcie!

Z wielką radością zapraszamy WAS na Dziękczynny Obiad PROLIFE, który odbędzie się w niedzielę, 26 listopada 2023r. Zaczynamy o godzinie 3:30pm. Chcemy Wam podziękować za Wasze działania na rzecz Dzieci Nienarodzonych, za wszystkie wspólne modlitwy pod kliniką, za to że uczycie Wasze dzieci o wartości życia ludzkiego i za Wasze dobre serca.

Podczas naszego spotkania chcemy zaprosić Wasze dzieci do uczestnictwa w koncercie. W repertuarze jest kilka piosenek, które dzieci mogą zaśpiewać całą grupą, ale zachęcamy także, aby Wasze dzieci mogły zaśpiewać lub zagrać na instrumencie indywidualnie (wybór piosenek pozostawiamy wykonawcom, najlepsze będą piosenki religijne o tematyce życia).

Bardzo prosimy każdego, kto planuje uczestniczyć w obiedzie Dziękczynnym ProLife o wypełnienie formularza, abyśmy wiedzieli ile osób przybędzie z Waszej rodziny i co planujecie dostawić do wspólnego stołu. 

Jeśli nie jesteście pewni swojego uczestnictwa, to prosimy o wstrzymanie się z wypełnieniem formularza – zależy nam na tym, aby dla nikogo nie zabrakło miejsca i aby każdy zapisany faktycznie uczestniczył.  Zapisy będziemy przyjmować do soboty rano (25 listopada), a po południu sala będzie gotowa na odpowiednią ilość osób.

Dziękujemy Wam z całego serca za wszelkie Wasze działania na rzecz Dzieci Nienarodzonych, oraz inne, dzięki którym ten świat jest coraz lepszy i piękniejszy!

Wspólnie budujemy Cywilizację Miłości!

Bóg zapłać!

Obiad Dziękczynny

Zapisy