Skip to content
Modlitwa pod Kliniką

POLONIA-PROLIFE rozpoczęła swoją oficjalną działalność w kwietniu 2014r., pomimo, że działalność nieformalna rozpoczęła się kilka lat wcześniej.

Zajmujemy się działaniami na rzecz poczętego ludzkiego życia.

Modlitwa Pod Kliniką
  • Specyfika naszej grupy jest taka, że zawsze modlimy się w języku polskim
  • Do modlitwy w języku angielskim dołączamy wtedy,  gdy uczestniczymy w marszu lub procesji za życiem, które są organizowane przez grupy amerykańskie
  • przeznaczamy przynajmniej godzinę czasu na modlitwę pod kliniką – prosimy o zarezerwowanie tego czasu, gdyż przychodzenie później lub wychodzenie wcześniej utrudnia koncentrację na modlitwie.
  • zanim rozpoczniemy modlitwę spotykamy się w umówionym miejscu i stamtąd idziemy całą grupą – prosimy o punktualne przybycie na miejsce zbiórki.
  • bardzo prosimy aby każda osoba, która będzie uczestniczyć w modlitwie pod kliniką, miała ze sobą swój różaniec.
  • do wspólnej modlitwy zapraszamy rodziny z dziećmi (wskazane jest, aby wcześniej wyjaśnić dziecku jaki jest cel naszej modlitwy, aby ono również mogło zaangażować się w modlitwę – jeśli potrzebujesz wskazówek, w jaki sposób rozmawiać z dziećmi, prosimy o kontakt z nami)

Prosimy o wysłuchanie zamieszczonych poniżej nagrań dotyczących modlitwy pod kliniką aborcyjną.

Modlitwa pod Kliniką

Jak wygląda modlitwa

Modlitwa pod Kliniką

Czego Nie Robić

Modlitwa pod Kliniką

Sprawy Organizacyjne

“Największym szczęściem jest dziecko.”

Błogosławiony Stefan Kardynał Wyszyński

GRUPA MODLITEWNA PRO-LIFE

Grupa Modlitewna sklada sie z osób, które poprzez swoją modlitwę chcą duchowo wspierać  i modlić się w intencji ochrony życia dzieci nienarodzonych, a także o przemianę serc kobiet, które rozważają dokonanie aborcji, a także osób z jej najbliższego otoczenia. Modlimy się również o życie dzieci zagrożone poronieniem czy chorobą.
 
Osoby, które się zapiszą do grupy modlitewnej Polonia-ProLife, będą otrzymywać informacje za pośrednictwem e-maila o aktualnych intencjach. Każda osoba z grupy modlitewnej modli się osobno, w swoim domu, kościele lub innym wybranym miejscu. Czasami osoby zamieszkałe w bliskich okolicach, spotykają się na modlitwie w pobliskich kościołach. 
 
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie Grupą Modlitewną Polonia Pro-Life. Można się zapisać do grupy modlitewnej klikając poniżej. Jeśli chcesz przesłać informację o tej grupie swojemu znajomemu to kliknij tutaj.
 
Prosimy o zgłaszanie swoich Intencji Modlitewnych (poniżej). Nie musisz być członkiem Grupy Modlitewnej, aby przesłać swoją intencję.

Zgłoś Intencję Modlitewną

Nie Bójmy się stawać w obronie Życia

Zapisz się poniżej aby otrzymywać informacje o wydarzeniach ProLife w USA.